Vize

Nadační fond Český Volejbal byl založen pro podporu a rozvoj volejbalu v České republice. Vizí nadačního fondu je adresně a transparentně pomáhat dětem a mládeži, kterým chceme ukázat nejen směr, ale i cestu k tomuto krásnému sportu.

Posláním nadačního fondu Český Volejbal je realizace projektů a činů, které pomohou změnit náš volejbalový svět k lepšímu. Věříme, že volejbal může ovlivnit životní postoj každého z nás. Přejeme si, aby se na nás s důvěrou o pomoc obraceli ti, kteří ji skutečně potřebují. Jsme první nadační fond v České republice zaměřený na rozvoj volejbalu v ČR.

Snažíme se investovat čas a příspěvky co nejefektivněji. Chováme se zodpovědně ke svěřeným prostředkům i k lidským osudům, kterým pomáháme.

Každý náš příspěvek bude na našich webových stránkách zveřejněn a monitorován. Cílem je Vás pravidelně informovat o tom, jak nadační fond funguje a podporuje rozvoj volejbalu po celé České republice. Zároveň je pro nás velmi důležitá zpětná vazba, kde chceme dětem ukázat, že není možné jen „brát“, ale je správné i dávat nazpět.

A každý, kdo získal naši podporu, je volejbalu zavázán a navrací třeba tím, že pomáhá připravovat a organizovat volejbalové akce nebo jen chodí fandit českým reprezentantům na mezinárodní zápasy.